Náš příběh

 

Revoluční příprava, precizní zpracování, dokonalá barevnost a nadstandardní množství použitého materiálu. To je jen malý výčet vlastností, které dělají proutěné ploty a ostatní ruční výrobky od české společnosti NAPLOT.CZ tím nejlepším na našem trhu.

Živé stavby z vrby? Naplňují ten základní smysl: pokud se budete řídit návodem na údržbu, bujně rostou a přinášejí radost.  

Neohromujeme nízkou cenou, ohromujeme precizním zpracováním a kvalitou. To jsou důvody, proč se k nám 93 procent zákazníků vrací ještě týž rok po první objednávce našich proutěných plotů s novými objednávkami, se kterými zprvu vůbec nepočítali. Architekti a města si objednávají další stavby v dalších sezónách. 

 

Náš business je autentický

Ekonom a novinářka. Nikdo z našich rodin nebyl košíkářem. Přesto jsme dnes největší firmou, která se zabývá tvorbou z lísky a vrby u nás. Pracujeme pro nejbohatší lidi světa, šlechtická sídla, velké stavební firmy, prestižní architektonické kanceláře i pro „obyčejné“ české lidi. Za každým z nich je zajímavý životní příběh. 

 

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 2003. Vyrábíme v České republice nedaleko Prahy. Do roku 2016 jsme vyrobili 10 000 m2 proutěných plotů, postavili přes 200 živých staveb z vrby a 500 metrů lískových hatí. Rádi řešíme projekty, o kterých ostatní řekli, že jsou nerealizovatelné. Stále testujeme inovativní technologie a postupy.  

Naší prací prostupuje silná touha po dokonalosti a vášeň pro přírodní materiál. Vůle jít proti proudu a vyrábět a dodat to nejlepší, co lze z daného materiálu vytvořit. Osobně se setkat s klientem. A dotáhnout vše do konce. Tak se můžeme pod každý kus, který vyrábíme, s klidným svědomím podepsat našimi jmény. 

Žaneta Tušerová

Martin Tušer

Ředitelka

 

Martin o ní říká: 

"Žaneta je našim poslem kvality. Je příčinou unikátních vlastností našich výrobků, které z nich tvoří předměty touhy. Je to pro mne frustrující, protože svými požadavky mi někdy velmi komplikuje organizaci produkce. Na druhé straně, ona může za to nadšení na konci. Jak nás, tak zákazníků."

Obchodní a výrobní ředitel

 

Žaneta o něm říká: 

"Martin má titul inženýra ekonomie a za sebou úspěšnou kariéru na vrcholných marketingových postech v mezinárodních korporacích. Přesto se domnívám, že se narodil, aby tvořil díla z lísky a vrby.

 

Nikdy jsem ho neviděla tak zapáleného, nikdy nedávalo to, co děláme větší smysl. Dělá svět krásnějším, zanechává hlubokou stopu v lidech i na místech, kde jsou jeho díla vystavena. Bez Martina by značka NAPLOT.CZ byla jen prázdným pojmem.

 

Martin je optimista s občasnými sklony k velikášství, což je pro obor, ve kterém pracujeme, naprosto nezbytná kombinace.  Jeho víra v to, že dokážeme společně udělat díru do světa v oblasti, které se nevěnovali naši předci ani rodiče, v oblasti ve které jsme neměli pražádné zkušenosti a jediné, co jsme si nesli, byla chuť tvrdě pracovat, byla tak silná, že se proměnila ve skutečnost."

Společně jsme se vydali cestou plnou překážek, ostrých balvanů a ošklivých pádů, abychom došli do míst, která se konečně zdají být zalitá sluncem. 

Naše filozofie

Sleva není zadarmo

Na každém kroku se dnes setkáváme s masovou produkcí, která je zaměřena na jediné: na snížení ceny. Z každého letáku, billboardu, z většiny stránek e-shopů na nás křičí slovo akce nebo sleva.
Žádná sleva však není zadarmo. Snižuje se kvalita surovin, zmenšují se balení, prodávají se závadné výrobky. Vše je třeba mít vyrobeno co nejrychleji. 

Nadšení ne zklamání

Náš postoj je radikálně odlišný od většinového trendu. Důraz na péči o klienta a neoddiskutovatelnou kvalitu produktu je naší základní filozofií. Našim osobním přáním je, aby kdokoliv nás osloví, byl nadšen a ne zklamán.

 

Jsme přesvědčeni, že jdeme správnou cestou, protože naše výroba je plně vytížena i přes veškerou snahu zvýšit její kapacitu. Naši klienti si u nás objednávají naše výrobky opakovaně a doporučují je dalším.

 

Je nám líto, že klienti musí čekat na naše proutěné ploty nebo živé stavby i 3 měsíce. Ale vzhledem k tomu, že až na výjimky jsou ochotni čekat, víme, že naše snaha je mezi lidmi ceněna. To nám dává sílu dále pokračovat v našem vývoji a zlepšování se.

 

Ale také je to naše cesta, jejíž podstata je v nás hluboce zakořeněna, a za kterou jsme každý den vděčni. Ano, je to osobní.

Osobní je vítané

Pokud i vy chcete s námi spolupracovat na osobní úrovni, jste vítáni. Pokud hledáte pouze nejnižší cenu, nemůžeme vašemu požadavku vyhovět. Protože jsme přesvědčeni, že žádná sleva není zadarmo a hrozí, že byste nebyli nadšeni, ale zklamáni. A to si u projektů, které jsou spojovány s našimi jmény, nechceme a nemůžeme dovolit. 

A zde to všechno začalo. Na naší chalupě s téměř hektarovou zahradou.

Dostanete kousek z nás

V každém proutěném plotu, živém igloo, vrbové umělecké instalaci nebo u speciálního projektu je kus naší osobnosti. Tím se řídíme i při výběru našeho týmu. Nevěřili jsme, že se povaha jednotlivce může odrazit ve výsledném produktu. Ale bylo už několik vzteklých proutěných plotů, které jsme museli vyhodit…

Dostanete to, po čem toužíte

Chápeme, že si u nás lidé kupují soukromí a bezpečí, krásu, celé řešení. Nikoliv proutěný plot. Proto řešíme celé zadání komplexně, abychom si byli jisti, že výsledek splní vaše očekávání.

Po vaší zahradě se pohybujeme tak, jako by byla naše vlastní. Neodjedeme, dokud vše není perfektní, uklidíme, odvezeme odpad. S našimi klienty často zůstáváme v kontaktu či se stáváme přáteli. A protože jsou spokojeni, vrací se k nám a sjednávají další zakázky. 

Na plot / telefon +420 721 580 418 / info@naplot.cz / Felklova 2005, 25263 Roztoky, Česká republika

© na plot kopírování textů nebo obrázků ZAKÁZÁNO

  • Facebook Long Shadow
  • Google+ Long Shadow
  • Pinterest Long Shadow