top of page

Velkoformátové proutěné ploty

 

  • Proutěné ploty v šířce 3 a 4 metry jsou novinkou v nabídce společnosti Naplot.cz. 

  • Jednolitá plocha výpletu přináší novou dimenzi do zahradního designu.

  • Proutěné ploty vyšších délek je možné tvarovat a tvořit z nich i oblouky ve volném prostoru. Vytvořit tak můžete plot kolem svého koupacího jezírka, bazénu či venkovního posezení. 

  • Plocha výpletu velkoformátových panelů není přerušována žádnými spoji a vyniká tak čistota a přírodní vzhled proutěného plotu i krása zahradní osadby. 

 

Velkoformátový proutěný plot hladký
Velkoformátový proutěný plot hladký

Proutěné ploty formátu 2x3m a 2x4m jsou novinkou v nabídce společnosti Naplot.cz Jednolitá plocha výpletu přináší novou dimenzi do zahradního designu. Proutěné ploty vyšších délek je možné tvarovat a tvořit z nich i oblouky ve volném prostoru. Vytvořit tak můžete plot kolem svého koupacího jezírka, bazénu či venkovního posezení. Plocha výpletu velkoformátových panelů není přerušována žádnými spoji a vyniká tak čistota a přírodní vzhled proutěného plotu i krása zahradní osadby.

press to zoom
Velkoformátový proutěný plot
Velkoformátový proutěný plot

Proutěné ploty formátu 2x3m a 2x4m jsou novinkou v nabídce společnosti Naplot.cz Jednolitá plocha výpletu přináší novou dimenzi do zahradního designu. Proutěný plot na fotografii je vyplétán šachovnicovým vzorem. Plocha výpletu velkoformátových proutěných panelů není přerušována žádnými spoji a vyniká tak čistota a přírodní vzhled proutěného plotu i krása zahradní osadby. Spoje mezi jednotlivými panely jsou překryty proutěnými svazky z dílny Naplot.cz.

press to zoom
Přeprava velkoformátových plotů
Přeprava velkoformátových plotů

Proutěné ploty velkých formátů z nabídky Naplot.cz mohou být vyrobeny v šířce až 4 metry. K našim klientům je osobně převážíme na valníku. Plotové dílce na fotografii putovaly k zákazníkovi do Pardubic.

press to zoom

Ploty vyrábíme v hladké i šachovnicové variantě. Výška plotových polí je samozřejmě volitelná.

 

bottom of page